Strażnik osiedlowy

Strażnik osiedlowy ma za zadanie troszczyć się o porządek publiczny osiedla, na którym pracuje. Słucha i rozmawia z mieszkańcami oraz współpracuje z radami osiedli na rzecz budowania społeczności lokalnych.

Ze strażnikiem osiedlowym można skontaktować się przychodząc do siedziby Straży Miejskiej lub dzwoniąc do oficera dyżurnego. W sytuacjach wymagających natychmiastowej interwencji prosimy dzwonić pod numer alarmowy 986. Jeżeli zagrożone jest życie ludzkie dzwoń pod numer 112.

                        Wykaz osiedlowych Straży Miejskiej w Jaśle

Osiedle Przewodniczący Zarządu Osiedla Osiedlowy Straży Miejskiej
Osiedle Śródmieście Tomasz Kasprzyk mł. inspektor Janusz Wojciechowski
Osiedle Ulaszowice Stanisław Lechwar specjalista Stanisław Świędrych
Osiedle Mickiewicza Jerzy Okarma mł. inspektor Mirosław Rojkowski
Osiedle Kopernika Bogusława Wójcik mł. inspektor Zbigniew Witusik

Osiedle Górka Klasztorna
Osiedle Żółków

Jan Pierzchała
Ryszard Kłęk

inspektor Marek Skicki
Osiedle Hankówka
Osiedle Brzyszczki
Józef Twarduś
Krystyna Sikora
inspektor Agnieszka Ślusarz

Osiedle Kaczorowy
Osiedle Bryły

Andrzej Lechowski
Zofia Kras
inspektor Piotr Lechowski
Osiedle Krajowice
Osiedle Gamrat
Jolanta Brągiel
Urszula Czyżowicz
mł. inspektor Dariusz Szerląg
Osiedle Rafineria
Osiedle Gądki

Mariusz Filip

Michał Rybka

inspektor Eryk Zbaraża
Osiedle Sobniów Tomasz Stanek st. specjalista Grzegorz Brągiel
Osiedle Niegłowice Maria Jagielska mł. inspektor Lechowski


 Granice administracyjne osiedli w Jaśle

Osiedle Śródmieście
Granice osiedla:
ulica Armii Krajowej, Asnyka, Basztowa, Bednarska, Czackiego, Ducala, Dworcowa, Farna, Floriańska od nr 2 do nr 70 parzyste i od nr 1 do nr 67 nieparzyste, Gołębia, Hutnicza, Kazimierza Wielkiego od nr 1 do nr 14, Kilińskiego, Kochanowskiego, Kołłątaja, Kościuszki, Krótka, Igielna, Jana Pawła II, Kadyiego, Karmelicka, Kasprowicza, Koralewskiego, Metzgera od nr 1 do nr 9, Modrzejewskiego, PCK, Piłsudskiego, Pinkasa, Plac Bartłomieja, Rejtana, Rynek, ks. Piotra Skargi, Śniadeckich, Jana III Sobieskiego, Sokoła, Staszica, Stroma, Targowa, Tkaczowa, Wałowa, Wyspiańskiego, Zielona, Żwirki i Wigury, 1 Maja, 3 Maja od nr 1 do nr 23 nieparzyste.

 

     mł. inspektor Janusz Wojciechowski

 

Osiedle Ulaszowice
Granice osiedla:
ulica mjr. Henryka Dobrzańskiego, Gorajowicka, Górska, Kazimierza Wielkiego od nr 15, Konopnickiej, Krakowska od nr 2 do nr 40 parzyste i od nr 1 do nr 37 nieparzyste, Krzyżowskiego, Lwowska od nr 2 do nr 24 f parzyste i od nr 1 do 49 h nieparzyste, Łukasiewicza, Mendysa, Mjr. Henryka Dobrzańskiego, Na Kotlinę, Pietrusa, Pod Skałą, Podzamcze od nr 2 do nr 14a parzyste i nr 1 nieparzyste, Pogodna, Polnych Kwiatów, Reymonta, Skalna, Sroczyńskiego, Ulaszowice, Urocza, Wierzbowa, Widokowa, Witosa, Żeromskiego, 17 Stycznia.

specjalista Stanisław Świędrych

 

Osiedle Mickiewicza
Granice osiedla:
ulica Bohaterów Monte Cassino, Chopina parzyste, Dziedzica, Franciszkańska, Hubalczyków, Władysława Jagiełły, Lisa – Kuli, Madajewskich, Krasińskiego, Mickiewicza od nr 2 do nr 34 parzyste i od nr 1 do nr 39 nieparzyste, Obrońców Westerplatte, Pawłowskiego, Przybyszowskiego, Podwale, Szajnochy, Kraszewskiego od nr 2 do nr 6 i od nr 1 do nr 15 nieparzyste, Sikorskiego, Skłodowskiej – Curie, Słowackiego, Szkolna, ks. Józefa Tischnera, Ujejskiego od nr 2 do nr 14a parzyste i od nr 1 do nr 11 nieparzyste, Zyndrama z Miszkowic, 3 Maja od nr 2 do nr 16 parzyste.

mł. inspektor Mirosław Rojkowski

 

Osiedle Kopernika
Granice osiedla: ulica Baczyńskiego, Chopina nieparzyste, Grota – Roweckiego, Kopernika, Kraszewskiego od nr 8 parzyste i od nr 17 nieparzyste, Lenartowicza, Metzgera od nr 10, Moniuszki, Paderewskiego, Partyzantów, Polna, Ujejskiego od nr 16 parzyste i od nr 13 nieparzyste, Wincentego Pola, Za Bursą, 3 Maja od nr 18 do nr 102 parzyste i od nr 25 do nr 67 nieparzyste.

mł. inspektor Zbigniew Witusik

 

Osiedle Górka Klasztorna
Granice osiedla: ulica bpa Józefa Sebastiana Pelczara, Floriańska od nr 69 do nr 119 nieparzyste i od nr 72 do nr 106 parzyste, Grunwaldzka, Klasztorna, Kolejowa, Kwiatowa, Mikołaja Reja, Ogrodowa, Pigonia, Prusa, Sienkiewicza, Św. Faustyny Kowalskiej, Weigla, Wileńska, Wiśniowa.

Osiedle Żółków
Granice osiedla: ulica Leśna, Lichtarz, Młynarska, Nadbrzeżna, Rzeczna, św. Jana z Dukli, Wodna i Wojska Polskiego.

inspektor Marek Skicki

 

Osiedle Hankówka
Granice osiedla: ulica Cicha, Hankówka, Konopnickiej, Robotnicza, Rzemieślnicza, Śnieżna, Tadeusza Sroczyńskiego, Towarowa parzyste i od nr 1 do nr 11a oraz od nr 27 nieparzyste, Zawodzie.

Osiedle Brzyszczki
Granice osiedla: ulica Bieszczadzka, Brzyszczki, Dolna, Fabryczna, Jagodowa, Jodłowa, Klonowa, Lipowa, Lwowska od nr 26 parzyste i od nr 51 nieparzyste, Przemysłowa, Towarowa od nr 13 do 25 nieparzyste.

inspektor Agnieszka Ślusarz

 

Osiedle Kaczorowy
Granice osiedla: ulica Kaczorowy, Mickiewicza od nr 36 do nr 48 parzyste i od nr 41 do nr 57 nieparzyste.

Osiedle Bryły
Granice osiedla: ulica Bryły, Mickiewicza od nr 50 do nr 106 parzyste i od nr 59 do nr 137 nieparzyste, Starowiejska i Zygmunta Bałuka.

inspektor Piotr Lechowski

 

Osiedle Krajowice
Granice osiedla: ulica Działkowa, Jana Nowotnego, Krajowicka, Krakowska od nr 42 parzyste i od nr 39 nieparzyste, Okrężna, Piasta Kołodzieja, Podzamcze od nr 16 parzyste i nr 1a oraz od nr 3 nieparzyste.

Osiedle Gamrat
Granice osiedla: obszar ul. Mickiewicza od nr 108 (parzyste).

mł. inspektor Dariusz Szerląg

 

Osiedle Rafineria
Granice osiedla: ulica Rafineryjna, Sportowa, 3 Maja od nr 104 parzyste i od nr 69 nieparzyste.

Osiedle Gądki
Granice osiedla: ulica Biecka, Gądki, Letnia, Plażowa i Słoneczna.

inspektor Eryk Zbaraża

 

Osiedle Sobniów
Granice osiedla: ulica Bławatna, Bł. Karoliny Kózkówny, Ceramiczna, Floriańska od nr 108 parzyste i od nr 121 nieparzyste, Graniczna, Harcerska, ks. Jana Potępy, Ks. St. Bełcha, Ks. St. Konarskiego, s. Hiacynty Joanny Luli, Łąkowa, Mała, Rolnicza, Różana, Sobniowska, Stawna, Środkowa, Wąwozy, Wesoła, Wiosenna i Żniwna.

st. specjalista Grzegorz Brągiel

 

Osiedle Niegłowice
Granice osiedla: ulica Gajowa, Krzywa, Naftowa, Niegłowicka, Równia, Wiejska.

mł. inspektor Łukasz Lechowski

 

Dodatkowe informacje