V Antoniański Dar Serca w Jaśle

11.06.2016r. na jasielskim rynku odbył się finał akcji charytatywnej Antoniański Dar Serca. Była to już V edycja akcji, której celem jest uwrażliwienie mieszkańców Jasła na potrzeby innych osób. Celem szczegółowym jest zebranie środków materialnych na zakup sprzętu do Specjalistycznego Szpitala w Jaśle.
Wzorem lat ubiegłych akcji towarzyszyły występy dzieci i młodzieży z jasielskich szkół i przeszkoli. Część prezentacji miała miejsce w Jasielskim Domu Kultury, pozostałe odbywały się na terenie poszczególnych placówek oświatowych, uczestniczących w akcji. W piątek, 9 czerwca dzieci zostały zaproszone do JDK na spektakl "Królewna Śnieżka" w wykonaniu uczniów II LO w Jaśle i przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego Nr 3. Piękną bajkę o przyjaźni, w ramach tej akcji charytatywnej poprzedziło „głośne czytanie" przez przedstawicieli straży pożarnej, policji oraz straży miejskiej.

Sala widowiskowa zamieniła się w prawdziwą krainę bajek. Dzieci w barwnych strojach prezentujące bajkowe postacie w wielkim skupieniu śledziły losy pięknej Śnieżki.

Finał V Antoniańskiego Daru Serca, połączony z kwestą uliczną odbył się 11 czerwca. Zakończył go koncert zespołu New Day.
Strażnicy miejscy wspierali tę akcję, dbając o bezpieczeństwo uczestników imprezy i osób kwestujących.


 

 

Dodatkowe informacje